skip to Main Content
+90 (212) 220 81 51 [email protected]

Misyonumuz

Sürekli gelişen teknolojiyi takip ederek, Bilişim sektöründeki tedarik ve teknolojiye ulaşma ihtiyacını en üst düzeyde karşılayarak, her biri alanında uzman personelimizle değerli müşterilerimize yapı teknik ve bilişim alanlarında destek vermek.

  

Visyonumuz

Orsabil olarak vizyonumuz tamamen müşteri odaklı bir profille öncelikle Türkiye olmak üzere hizmet vermiş olduğumuz Tüm Ülkelerde öncü firma olmaktır. Orsabil olarak, daima en ileriyi hedefleyerek yaptığımız işi layığıyla, sistemli ve çözümcül şekilde yapıyor ve bu konuda kendimize güveniyoruz.

 

Değerlerimiz

Güven

Hizmetini vermiş olduğumuz tüm dallarda ilk değerimiz karşılıklı güvendir. Ticari ahlaka ters düşen hiçbir davranışa bizde yer yoktur. Güvene dayalı müşteri odaklı çalışır ve buna ters düşen hiçbir hareketi tasvip etmeyiz.

Ekip Çalışması

Ekip olarak her biri kendi alanlarında uzmanlaşmış profesyonel bir ekip ile çalışır, ekip çalışmasının önemini bilerek buna uygun hareket ederiz.

İletişim

Biz bir aileyiz ve iletişimin ailede ne denli önemli olduğunun farkındayız. Hem çalışanlarımızla hem de müşterilerimizle iletişimimizi çift taraflı sağlam temeller üzerinde kurmak bizim en önemli çabamızdır.

Şeffaflık

Müşterilerimize ve çalışanlarımıza karşı mümkün olduğunda açıklık ilkesini benimseyerek bu doğrultuda şeffaf davranırız.

Back To Top